7) Ohlasy na knihu

14.06.2011 22:28

14.6.2011

"...Koncepci knihy bych Vám chtěl touto cestou nesmírně pochválit, text je velmi přehledný, jasný, grafické přílohy velmi zdařile provedeny a zejména je celá kniha skutečně prakticky zaměřena. Určitě jste udělala nesmírně záslužnou a prospěšnou práci."

prof. MUDr. Zdeněk Doležel, CSc.

Pediatrická klinika LF MU a FN Brno

---------------------------------

22.2.2012

Vážená paní Dostálová,
chtěla bych pochválit Vaši knihu o bezlepkovém vaření. Jsme majitelé zdravé výživy v Uherském hradišti, kromě potravin prodáváme i knihy o vaření a tu Vaši považuji za jednu z nejvydařenějších. Naše prodejna je zaměřena do značné míry právě na lidi s omezeními v příjmu některých potravin a snažíme se ještě specializovat na děti a dospívající mládež. Připravujeme také různé semináře a to ve spojení s lékaři a odbornými školami. Například jsme ve spolupráci s hotelovou školou připravili semináře pro vedoucí školních jídelen o zdravé výživě a velice rádi bychom jeden z těchto seminářů věnovali i bezlepkovému vaření a pečení. Právě vedoucí cukrářské výroby se velmi zajímá o možnost připravit podle Vaší knihy zákusky a dezerty a naučit to i děti studující tento učební obor. Já jsem tomu velice ráda, protože je potřeba, aby právě při výuce se děti co nejvíce dozvěděli o těchto dietách a uměli s potravinami pracovat. Vaše práce se mi opravdu líbí a také váš pečlivý přístup k přípravě pokrmů.

Ivana Kováříková

----------------

12.10.2012

Dobrý den, zabývám se čínskou medicínou a léčebnou stravou a ráda bych u vás objednala 4 knihy pro klienty, kterým jsem knihu ukázala a chtějí si ji pořídit. L.K.

----------------

1.2.2013

Dobrý den,
 děkuji za knihu, několik receptů jsem vyzkoušela a musím říct, že jsou moc dobré a chutné a to vybírám spíše z těch makro, protože ty si přes týden vařím převážně...Konečně jsem našla bezlepkové a zároveň makro recepty, celé cca 3-4 roky co držím bezl dietu jsem se po něčem takovém pídila;-)...a zároveň jste mě přivedla na nový výrobek Tavenýr, který je opravdu nejzdařilejší náhražkou sýra.
S pozdravem Šponarová M.

-----------------

7.10.2014

Milujem Vasu knihu, velmi rada z nej varim pre celu rodinu, najma pre dcerku a manzela, ktori su celiatici. Dakujem za vsetko, co som sa z nej naucila o zdravom vareni a jedeni. Prajem vsetko dobre.

A.B.

-----------------

Děkuji za vaše ocenění. Ilona Dostálová

 

 

 

 

První plody vydání kuchařky jsem ochutnávala v neděli u své kamarádky, která mě pohostila jahodovým dortíkem z pohankového piškotu. Moc děkuji, Yuyanko.